+421 903 410 467
f.majernik@rainman.sk

O nás

Zavlažovacie systémy od profesionálov

Naša firma sa špecializuje na automatické zavlažovacie systémy od roku 2000. Máme vyše 800 spokojných klientov na Slovensku, v Čechách, v Rakúsku a Maďarsku, o ktorých sa aj pravidelne staráme. Nami realizované zavlažovacie systémy majú záruku až 5 rokov.

Navrhujeme a realizujeme automatické zavlažovacie systémy pre malé i väčšie záhrady, komerčné areály, aj pre profesionálne športoviská. Cieľom našej spoločnosti je ponúknuť našim zákazníkom spoľahlivú novodobú metódu automatického zavlažovania s použitím najkvalitnejších materiálov a nadštandardnú starostlivosť v oblasti servisných služieb.

Sme presvedčený, že pomocou vyššej kvality, flexibility našich zamestnancov a profesionálnejším prístupom k zákazníkom sa nám podarí uskutočniť všetky naše ciele.
Projekty, ktoré realizujeme sú riešené zavlažovacím systémom . Pre tento systém sme sa rozhodli na základe postupného zbierania informácií a praktických skúseností.

Firma  sa venuje vývoju a výrobe zavlažovacích systémov od roku 1933 a vo svete je dlhodobo najväčším výrobcom zavlažovacích komponentov, ktoré sú známe svojou špičkovou kvalitou a dlhou životnosťou.

Pozrite naše referencie